Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

147
Izzy15
Czy akceptujecie ludzi EMO???
Pytanie zadał(a) Izzy15, 12 lipca 2009, 11:23
Tak jak widać wyżej. :)

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Odpowiedzi (147)

Odpowiedział(a): gość, 16 lipca 2009, 19:39 [#odpowiedz]
3
gość
Krótko mówiąc, killme nie ma żadnych rzeczywistych podstaw, żeby tak nienawidzić emo. Ubzdurał sobie, że emo jest wrogiem punka i tyle.
Swoją drogą, punki muszą być szalenie odważni, skoro gnębią takich potężnych przeciwników. Potrzeba nieludzkiej odwagi, żeby konfrontować z wiecznie przygnębionymi dzieciakami... :/

Odpowiedział(a): Santriel, 16 lipca 2009, 20:17
3
Santriel
Dlaczego ja znam emo, którzy nie pasują do wiecznie smutaśnego stereotypu?
A że ubzdurał, swoją drogą. Ok, to ja obieram, że wrogiem hmmm... moim ( tak nazwę, bo jestem 'mieszany' ) są punki. I będe ich nawalał, bo to zgrzybiałe cioty.

Jednak nie. Z takim podejściem wyrośnie ze mnie taki killme, a tego bym chyba nie przeżył ( i został emo).

Odpowiedział(a): xyox, 16 lipca 2009, 20:15 [#odpowiedz]
1
xyox
Ja nie lubie punków, ale tutaj całkowicie zgadzam się z killme. Emo to dno.

Odpowiedział(a): Santriel, 16 lipca 2009, 20:23 [#odpowiedz]
4
Santriel
Tym niemniej śmieszy mnie nawoływanie do tolernacji i potępiania homofobii, podczas gdy wspaniali, 'tolerancyjni' ludzie nie potrafią tolerować osób o normalnej orientacji seksualnej, którzy mają swój styl bycia.
No, chyba, że zwolennicy równouprawienienia pedałków i lesb mają skołonności homoseksualne, czego nie wykluczam...

"Kochamy azjatów, nawalamy murzynów! Akceptujemy żydów, tępimy Świadków Jahowy!" - skończcie tę komedię o pseudotolerancji, którą tak się szczycicie.

Odpowiedział(a): Santriel, 19 lipca 2009, 10:59
0
Santriel
Jehowy* przepraszam, literówka

Odpowiedział(a): gość, 16 lipca 2009, 21:29 [#odpowiedz]
-1
gość
xyox:
,,To żałosneeeee Nie macie kolorowego życia Większość z Was MA kolorowe życie- ten kto nie ma kolorowego życia nie zwracałby uwagi na cudowanie z wyglądem a tym bardziej na pokazowe cięcie się. "czepiasz się- czemu nie punka albo metala"- punków też nie lubię a metalem sam jestem częściowo. Wszytsko jasne I jeszcze ten zaje_bany "łamany caps-lock" to coś niedorobionego . Masz odwagę żyć To czemu się tniesz To co prezentuje Twoja wypowiedź to klasyczny książkowy przykład emobełkotu. Odwagę by żyć tnąc się... też coś... ''

Jeżeli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to nie moja wina, przeczytaj jescze raz że napisałam ,,ciełam się'' a nie że robię to nadal....

Większość z nas ma kolorowe życie, ale ja sie akurat do nich nie zaliczam i nie ,,cuduje'' z własnym wyglądem...tylko czerń i tyle....

Nie jestem Emo dla szpanu, i to że się ciełam ukrywałam...

****wybaczcie za brak kolejności...

Odpowiedział(a): xyox, 17 lipca 2009, 21:03
1
xyox
Cięłaś, czy się tniesz nadal to bez różnicy. Już sam fakt cięcia się jest jak dla mnie wystarczająco zaginający i głupi. "Tylko czerń i tyle"- Ja też ubieram się na czarno jakoś emo nie jestem pod żadnym pozorem.
Ale ja nie pisałem w poprzednim poście o Tobie tylko o ogóle. Ja tam nie wnikam czy miałaś to "kolorowe życie" czy nie- jeśli nie miałaś to zwracam honor. Ale ja mam już od razu uprzedzenia co do złamanego życia emosów...

Odpowiedział(a): Santriel, 17 lipca 2009, 00:12 [#odpowiedz]
0
Santriel
Każda subkultura ma coś zrytego w sobie. Blokersi nawijają własną gwarą, dresiarze słuchają koncertu ze sprzątu AGD, punki się nie myją ( ), metale nie ścinają włosów, emo piszą łamanym capsem... I owszem, te wszystkie wyjątki.
Ja osobiście nie mam bladego ani innego pojęcia, coście się tak na emo uwzieli. Nikt nikomu krzywdy nie zrobił, a seplenicie niektórzy, jakby wam rodziców pocieli.
Pokaż na co cie stać, idź do dresa i powiedz mu, co myślisz o jego stylu. Nie? No tak, co za heroizm, 'skopac dupę na ulicy emo', bo najcześciej są to ( bez urazy) drobne i delikatne fizycznie osoby.
Może tak już starczy? To i tak nie ma sensu, bo i większość nie zacznie tolerować emo, tak jak ja pedałów.

Odpowiedział(a): xyox, 17 lipca 2009, 21:16
1
xyox
Ogólnie to fakt. Choć coś nie coś źle ujęłeś- metale nie "nie obcinają" włosów tylko celowo je "zapuszczają I jak dla mnie to wcale nie jest zryte.

Odpowiedział(a): Santriel, 18 lipca 2009, 14:38
1
Santriel
Ja nie jestem metalem, ale chcę zaznaczyć, że w tym kontekście 'zryte' uważać proszę za osobliwe, charakterystyczne. Każdemu dobrze u siebie.

Odpowiedział(a): Victoria, 17 lipca 2009, 00:47 [#odpowiedz]
-1
Victoria
założyłam już konto, więc jak coś to ja to pisałam...

powiem tak, jesteśmy jacy jesteśmy, ja przynajmniej nie udaje nikogo, jestem sobą, staram się być tolerancyjna i oczekuje tolerancji, a to że jak zobacze jakiegos typa ktory ma glany 10 kolczykow w uchu, skore na ramieniu, itd nie znaczy ze jak mi sie nie podoba mam mu nawsadzac...ludzie troche rozumu i tolerancji... jakby swiat mialbybyc jednolity to by bylo nudno na swiecie i pewnie same leleczki barbie i kenowie laziliby na swiecie i nikt by nie mogl nikogo odroznic.... ale to ze jest roznorodnie nie powinno byc powodem do nienawisci, lecz powodem do poznawania innych subkultur, styli, muzyk, zachowań, ludzi itp... starajmy się korzystać pozytywnie z naszych odmienności a nie patrzmy jak reszta świata oczami nienawiści...

Odpowiedział(a): xyox, 17 lipca 2009, 21:13
1
xyox
Jeśli na zdjęciu na Twoim avatarze to faktycznie Ty to jakoś nie wyglądasz mi na klasyczne emo. I patrz pare wypowiedzi powyżej.

Odpowiedział(a): gość, 17 lipca 2009, 12:56 [#odpowiedz]
0
gość
"co za heroizm, 'skopać dupę na ulicy emo', bo najczęściej są to ( bez urazy) drobne i delikatne fizycznie osoby"

I dlatego wcześniej napisałem, że emo są "wiecznie przygnębionymi dzieciakami". Dla podkreślenia głupoty takiego zachowania - nie ma to jak napierd.alać dzieciaków :/ Może też sobie wybiorę jakichś wrogów? Takich jak emo dla punka. Poszukam gdzieś po przedszkolach...

A.

Odpowiedział(a): Santriel, 17 lipca 2009, 20:31
0
Santriel
A może tak "A." stworzysz konto..?
Odpowiadasz z sensem w różnych pytaniach, takich osób nigdy nie jest zbyt mało

Odpowiedział(a): maria666avaria, 17 lipca 2009, 20:34 [#odpowiedz]
1
maria666avaria
Ale moze 'A',to jest osoba,ktora ma konto,tylko nie chce jej sie logowac...?Odpowiedział(a): Santriel, 17 lipca 2009, 20:53
1
Santriel
Być może... A szkoda.

Odpowiedział(a): gość, 18 lipca 2009, 12:02
-2
gość
Masz rację, Awario Mam konto, ale już nie chcę się z niego logować. Tamtym kontem na pewno nie będę już pisał. Zmieniłem zdanie na niektóre tematy i te różnice są trochę duże. Głupio więc byłby pisać jedno, kiedy wcześniej napisałem drugie. Kasowanie lub poprawianie byłoby zbyt kłopotliwe. Nie chcę również pisać do moderacji o usunięcie tamtego konta. Na pewno z chęcią poczytam własne teksty za kilka miesięcy lub nawet lat. Tak dla porównania.
Założenie drugiego konta też mi trochę nie pasuje.. To takie, no.. dziwne Chyba że komuś to nie będzie wadzić

A.

Odpowiedział(a): xyox, 21 lipca 2009, 13:23
1
xyox
Ale za to wielu ludzi może się łatwo podszyć pod A. i robić z niego debila, wyzywać innych itd itd. Więc polecałbym założenie nowego konta.

Odpowiedział(a): kasia15m, 17 lipca 2009, 21:27 [#odpowiedz]
-2
kasia15m
hmmm nie przepadam zbytnio bo słyszałam że się tną i w ogóle ale trzeba być tolerancyjnym...

Odpowiedział(a): gość, 18 lipca 2009, 13:17 [#odpowiedz]
2
gość
Gdyby nie to, ze sie tną to byliby normalni. Ale okaleczanie siebie i mysli samobojcze dla mnie sa na poziomie intelektualnym 10-latka. Wiec nie akceptuje

Odpowiedział(a): killme, 18 lipca 2009, 23:09 [#odpowiedz]
0
killme
ja pier** co wy odprawiacie!? EMO TO DNO! jestem punkiem i nie lubię emo i już. Każdego innego człowieka akceptuje; innej orientacji, religii czy koloru skóry. Po prostu emo mnie wkurzają i już. Tolerancja nie polega na tym, żeby każdego kochać i do każdego z kwiatkiem wyjeżdżać. Jestem tolerancyjny z wyjątkiem dla EMO bo to dla mnie nienormalni ludzie.
A co do Ciebie "Victoria" to jak można kochać życie, gadać że żyjesz bo życie jest dla ludzi [sranie w banie] a się tniesz?! sama sobie zaprzeczasz!jesteś jakaś cofnięta w rozwoju chyba.. jak każde emo..

Odpowiedział(a): Santriel, 19 lipca 2009, 11:05
13
Santriel
killme, czasami mam wrażenie, że jesteś homoseksualnym żydem z azji.

"Tolerancja nie polega na tym, żeby każdego kochać i do każdego z kwiatkiem wyjeżdżać" - nie, tolerancja polega na tym, że nie zgadzasz się z kimś, ale nie przeszkadza ci jego inne nastawienie. Nie jesteś tolerancyjny, tak, jak każdy człowiek, bo nikt wszystkiego nie toleruje.
Dla mnie nienormalni ludzie są homoseksualistami. Jestem zaciekłym homofobem. I dumnym z powodu zdrowego umysłu.

"można kochać życie, gadać że żyjesz bo życie jest dla ludzi [sranie w banie] a się tniesz?!" - CZAS PRZESZŁY, KURDE. Cieła sie, teraz jej się odmieniło. Mógłbyś sobie też darować obelgi, spróbować porozmawiać na poziomie swojego wieku. Try it.

Odpowiedział(a): gość, 19 lipca 2009, 11:59 [#odpowiedz]
0
gość
Zajrzałem na pierwszą stronę tego pytania i od razu pomyślałem: "killme tu był" - więcej plusów przy jego tekstach, minusy przy cudzych. Gdzie wcześniej było +1, teraz 0 lub -1.
Killme, z łaski swojej, przestań pieprzyć o swojej tolerancji, skoro nie jesteś w stanie się nawet zobojętnić na 'nienormalne' emo. Chrzanisz o tym, że emo się tnie, a przyznaj szczerze: ile razy widziałeś tnące się emo albo emo ze śladami po cięciu Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że nigdy czegoś takiego nie widziałeś. Jak każde emo sie tnie, to ja ci powiem: myj się, punku!
Najeżdżasz na Victorię, oczywiście naginając fakty pod swoje dyktando. Nie przekręcaj czyichś słów, bo takie rzeczy widać jak na dłoni. Może i się kiedyś cięła, ale JUŻ tego NIE robi. Ty kiedyś srałeś w pieluchy i co z tego? To znaczy, że nadal to robisz?
"killme, czasami mam wrażenie, że jesteś homoseksualnym żydem z azji."
Dokładnie - ciągłe gadanie, jak to świat potrzebuje tolerancji. Piszesz o tym, jakby ludzie na ulicy w ciebie kamieniami rzucali. Jakby cię prześladowali za samo istnienie. Jakby mieli pretensje, że jesteś taki a nie inny.
Tracę cierpliwość..

A.

Odpowiedział(a): gość, 20 lipca 2009, 08:34 [#odpowiedz]
0
gość
w sumie fajny styl , ale samookaleczanie jest beznadziejne

Odpowiedział(a): killme, 20 lipca 2009, 13:59 [#odpowiedz]
0
killme
Do Santriel:
Każdy jest jaki jest i tak jest OK. Ty nie tolerujesz homo, ja nie toleruje emo. I już. Każdy jest inny i ma inne poglądy na świat. Po prostu. Nie mówię Ci, że masz polubić homo. Ja też nie polubię emo. Nie tolerujesz ich to spoko, ja nie toleruję czegoś innego.
Do gościa A. :
Ja bezpodstawnie nie nienawidzę tych emo znam i to wielu i każde emo które znam ma sznyty albo bandaże na łapach po świeżych bliznach. I zrozum to że ich nie zaakceptuję a tolerancyjny jestem dla Każdego z wyjątkiem tych emo. Ty też na pewno nie wszystkich tolerujesz. Ale nie mówię Ci kogo masz lubić a kogo nie więc nie mów mi co ja mam tolerować bo zdania na temat emo nie zmienię a co do pieluch to zły przykład bo w pieluchy każdy kiedyś robił ale to dlatego że był mały a emo się tnie z własnej woli tak po prostu "bo życie jest złe" i tu jest różnica

Odpowiedział(a): Shine, 20 lipca 2009, 14:36 [#odpowiedz]
-1
Shine
stereotypem ludzi Emo jest ze są zawsze ubrani na czarno.mają zrobiny ostry makiaż i przeważnie są smutni.... ja nie mam nic do ludzi emoo bo są nawet spoko ale duzo mitów sie onich wymyśla ....
są nawet fajne zaspoły np. Green Day albo MCR . < 3 ja uwielbiam ich muze a nie jestem emo .

Odpowiedział(a): heroin, 22 lipca 2009, 20:41
0
heroin
Green Day to emocore?Hmm chyba zostałam zahibernowana na pare lat i obudziłam sie teraz.
Grejt,zeby mylić emo z punk rockiem -.-'

Odpowiedział(a): gość, 20 lipca 2009, 14:48 [#odpowiedz]
0
gość
bo Green day albo MCR nie są emo idiotko

Odpowiedział(a): Yoo, 23 lipca 2009, 10:39 [#odpowiedz]
0
Yoo
nie

Odpowiedział(a): Santriel, 23 lipca 2009, 23:16 [#odpowiedz]
0
Santriel
http://www.youtube.com/watch?v=kwjqbdMulAw

Dobre xD dla ciemniaków - to PARODIA.

Ot, muza EMO xD

Odpowiedział(a): oksana1004, 25 lipca 2009, 18:26 [#odpowiedz]
0
oksana1004
Szczerze mówiąc ja nie mam nic do Emo. Mają swój świat jak każdy inny. Nie rozumiem ludzi którzy się ich czepiają.

Odpowiedział(a): gość, 26 lipca 2009, 14:28 [#odpowiedz]
-1
gość
jeżeli chodzi o mnie to akceptuę ludzi EMO, sama pzecież jestem hm...... emo. Ale to nie jest tak jak Wam się wdaje, że ludzie emo się tną w ogóle. Emo nie msuzą się wcle smucić, mogą być szczęśliwi lub nie, a to, że niektórzy chcą się wyrzyć na swoim ciele tez mają jakieś swoje poody szanuję lduzi emo

Odpowiedział(a): gość, 27 lipca 2009, 08:57 [#odpowiedz]
0
gość
EMO SUCK i tyle...

Odpowiedział(a): gość, 27 lipca 2009, 19:24 [#odpowiedz]
0
gość
Emo są w porządku. Tylko niektórzy ludzie chcą być Emo. Ale czy tak jest Może tylko myślą że są Emo a tak naprawdę nie jest. Prawdziwego Emo nie poznasz. Prawdziwe Emo nie ma wyglądu. Na tym skończę swoją odpowiedź

Odpowiedział(a): gość, 28 lipca 2009, 18:04 [#odpowiedz]
0
gość
Niszczyć EMO ! 100% nienawiści

PokEMOny pieprzą, że ,, nikt mnie nie koffa, idę się pociąć aż będzie bolało" w dodatku plastikowymi nożykami obiadowymi. Oni obnoszą się z tym że są ,, inni i nie lubią życia". są gorsze tragedie, głodujący ludzie w Afryce i oni się cieszą że jeszcze żyją,chociaż w nędzy, ale się cieszą. A taki emos pier.doli dołuje się tym że dostał 1 z PolLlacka i idzie się tnąć. porobi kilka zdjęć z tego procederu a potem umieszcza je na NK albo fotka.pl i ,,Patshchie JaKi to Ja jeshtem BiEtny i sAmoTny"

Nowy program : ZERO TOLERANCJI

P.S. ( do emo) Kochane PoKEMOnki ! Nie martwcie się. jest dla was miejsce na Ziemi... w Meksyku ! Tam są zamieszki : emo vs. miejscowi.

Odpowiedział(a): BlueEe, 28 lipca 2009, 18:10 [#odpowiedz]
0
BlueEe
Kiedys mialam inne zdanie do Emo ,nienawidziłam ich... Ale teraz przeważnie moi ulubieni artyści są Emo więc zaczęłam ich akceptować No, ale zdecydowanie wole SCENE niż EMO

Odpowiedział(a): BlueEe, 28 lipca 2009, 18:18
0
BlueEe
Jbc. Scene to coś w stajlu Emo, ale Scene ma wesołe życie Bardzo lubią sie śmiać etc.

Odpowiedział(a): gość, 28 lipca 2009, 20:35 [#odpowiedz]
0
gość
Tak nas nie nienawidzicie. To po jaką kaszkę tutaj piszecie. Po co się wymądrzacie. Nie ma miejsca dla Emo w tym głupi życiu.

Odpowiedział(a): gość, 28 lipca 2009, 22:19 [#odpowiedz]
0
gość
omg...Dobijacie mnie ludzie...
Tak jestem cichym i przygnębionym dzieckiem. Tne się i nic innym do tego. jaki tego sens? Wystarczyło, że kiedyś ktoś nadużył mojeo zaufania. Znalazło się wiele podobnych osób. Molestowali mnie i fizyznie i pfychicznie. Obecnie chodze na terapie anty stresową i do psychologa. Ale co innym do tego. Nie patrze czy jesteś punkiem, metalem, pedantem, lesbijką czy czym tam jeszcze. Zostaw mnie w spokoju, a może pogadamy i tyle. Moje Jestestwo jest może nie zrozumiałe, ale własne.

Odpowiedział(a): komar0096, 28 lipca 2009, 23:54 [#odpowiedz]
0
komar0096
no jak by to powiedzieć emo nie myślą głowa tylko żyletka osobiście nie mam zbyt dużego szacunku do tych ludzi ale niech się tną do woli ja im nie zabronię

Odpowiedział(a): Wanda12, 31 lipca 2009, 10:39 [#odpowiedz]
0
Wanda12
Emo zawsze kojarzy się z żyletką. Zastanawialiście się czasami dlaczego Dlaczego właśnie oni się tną

Odpowiedział(a): Jednooka, 01 sierpnia 2009, 14:56
0
Jednooka
Dlaczego?
Może tak jest Fajnie? Wątpie...
Ale w mojej szkole jest kilka pozerów Emo i jedna dziewczyna się tnie, zgadnij czemu?
Bo właśnie twierdzi, że to smieszne. Idiotka. Chce tylko zwrócić na siebie uwagę.
Ja się tne bo to w jakimś stopniu daje mi satysfakcje. Wiem powinnam sie leczyć itd. Ale to zabija jeden ból sprawiając drugi, niestety bolesny. Ale po jakimś czasie przestało boleć. Aż raz zauwazył mnie nauczyciel, który wręcz mnie uwielbiał, no, i ( jak juz wcześniej pisałam ) trafiłam do psychologa.
Ciełam się, bo wtedy naprawdę czułam się dobrze...

Jednooka

Odpowiedział(a): Wanda12, 31 lipca 2009, 10:52 [#odpowiedz]
-1
Wanda12
Emo zawsze kojarzy się z żyletką. Zastanawialiście się czasami dlaczego Dlaczego właśnie oni się tną

Odpowiedział(a): BlueEe, 31 lipca 2009, 11:02
0
BlueEe
Nie każde Emo się tnie, ja znam parę osób, które tego nie robią

Odpowiedział(a): gość, 31 lipca 2009, 11:18 [#odpowiedz]
0
gość
o właśnie i to jest poprawna odpowiedź

Odpowiedział(a): BlueEe, 31 lipca 2009, 11:25
0
BlueEe
e... ?

Odpowiedział(a): gość, 01 sierpnia 2009, 13:19 [#odpowiedz]
0
gość
Ludzie zostawcie Emo w spokoju. Znajdzie sobie inny temat do rozmowy

Odpowiedział(a): szybkaIwsciekla, 01 sierpnia 2009, 15:41 [#odpowiedz]
0
szybkaIwsciekla
zalezy niby sa rozne typy styl ubierania kolczyki fryzury spoko !xD ale ich zachowanie ..co to wg jest

Odpowiedział(a): toja, 01 sierpnia 2009, 20:14 [#odpowiedz]
0
toja
Mnie to obojętne. Nie liczy się to jak człowiek wygląda, tylko to, czy ma wszystkie flaki na miejscu... Tzn. liczy sie to jaki jest z charakteru...

Odpowiedział(a): gość, 02 sierpnia 2009, 02:58 [#odpowiedz]
0
gość
Chyba wiele osób nie kuma w ogóle co to jest EMO!
Ja mam taką zasadę, że jak czegoś nie kumam to się nie wypowiadam...

  << <123> >>

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
34
25
36
21
84
23
84
26
29
19
43
15
25
9
25

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (760)Dom (1027)
Edukacja i szkoła (796)Erotyka i seks (324)
Film (3617)Gry (494)
Hobby (447)Inne (4930)
Komputery i Internet (1040)Kulinaria (238)
Kultura (195)Ludzie (1645)
Miłość i relacje (1291)Moda (380)
Motoryzacja (289)Muzyka i taniec (836)
Podróże (280)Polityka (119)
Praca (467)Prezenty (179)
Rozrywka (476)Sport (314)
Sztuka (65)Taniec (29)
Uroda i styl (697)Zdrowie (834)
Zwierzęta (245)
Pytania: 18081, Odpowiedzi: 327670