Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

Profil Krystalis

Krystalis

Imię:
Płeć: mężczyzna
Numer GG:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Ulubione profile: Dodaj
Zablokowane profile: Dodaj
Data rejestracji:  30-03-2018
Dni w serwisie:  2266
Ostatnia wizyta: 24-05-2023 o 18:13
Województwo:  nie sprecyzowano
Miejscowość: 
Strona WWW: 
Wiek: 26 lat
O sobie: Fan gier wszelkiej maści
Ostatnie odpowiedzi (61):

18 maja 2023, 18:27 do pytania Kogo ze współczesnych, znanych ludzi uważacie za osobę prawdziwie inteligentną?
Przuy okazji tego tematu chciałbym podzielić się z Wami moją fascynacją sztuczną inteligencją i technologią ChatGPT. Sztuczna inteligencja to dziedzina, która umożliwia komputerom wykonywanie zadań, które wcześniej były zarezerwowane dla ludzkiej inteligencji. ChatGPT, będący jednym z najbardziej zaawansowanych modeli językowych, jest świetnym przykładem tego postępu. Zbadajcie te artykuły o tym temacie: http://portalmmo.pl/aktualnosci/sztuczna-inteligencja-obrazy-ai-generatory-grafiki-przeglad,829.html http://portalmmo.pl/aktualnosci/chat-gpt-jak-wlaczyc-po-polsku-i-korzystac-czat-openai-pl,823.html http://ski-jumps.pl/blog/sztuczna-inteligencja-sport-poprawa-wydajnosci-wynikow-chat-gpt/ Dzięki niemu możemy prowadzić interaktywne rozmowy, uzyskiwać odpowiedzi na pytania i czerpać wiedzę w sposób, który jeszcze niedawno wydawał się niemożliwy. Jestem ciekaw Waszych doświadczeń i opinii na temat sztucznej inteligencji oraz korzystania z ChatGPT. Więcej o AI jeszcze jest tutaj: http://portalmmo.pl/aktualnosci/test-na-inteligencje-darmowe-testy-iq-iloraz-inteligencji-mensa,843.html http://supernovainteractive.pl/newsy/item/84-sztuczna-inteligencja-e-commerce-rewolucja-w-sprzedazy http://siriusmag.pl/gry-pl/sztuczna-inteligencja-w-grach-video/ Dajcie znać, jakie macie pytania lub jakie korzyści przynosi Wam ta technologia!
18 maja 2023, 18:24 do pytania Dlaczego niektórzy ludzie są mniej intelignetni?
A ja chciałbym poruszyć temat ChatGPT - zaawansowanego modelu językowego opartego na sztucznej inteligencji, który jest dostępny dla naszej społeczności. ChatGPT jest niezwykle fascynującym narzędziem, które umożliwia nam interakcję i rozmowy z komputerem w sposób zbliżony do rozmowy z człowiekiem. Dzięki zaawansowanym algorytmom uczenia maszynowego, ChatGPT może odpowiadać na pytania, generować teksty i udzielać wsparcia w różnych dziedzinach. Możemy zadać mu pytania, prosić o pomoc czy po prostu prowadzić rozmowy na interesujące nas tematy. Obczajcie te dwa linki w temacie: http://portalmmo.pl/aktualnosci/chat-gpt-jak-wlaczyc-po-polsku-i-korzystac-czat-openai-pl,823.html http://portalmmo.pl/aktualnosci/sztuczna-inteligencja-obrazy-ai-generatory-grafiki-przeglad,829.html Ciekawie jest obserwować, jak sztuczna inteligencja rozwija się i staje coraz bardziej zaawansowana. Co sądzicie o możliwościach ChatGPT? Kolejne dwa linki o tym. http://siriusmag.pl/gry-pl/sztuczna-inteligencja-w-grach-video/ http://supernovainteractive.pl/newsy/item/84-sztuczna-inteligencja-e-commerce-rewolucja-w-sprzedazy Czy macie jakieś pytania lub ciekawe doświadczenia związane z tą technologią? Zapraszam do dyskusji!
18 maja 2023, 18:21 do pytania test na IQ
hciałbym poruszyć temat sztucznej inteligencji i jej wpływu na nasze codzienne życie. Jednym z ciekawych przykładów jest ChatGPT, zaawansowany model językowy oparty na sztucznej inteligencji, który umożliwia interakcję i prowadzenie rozmów w sposób przypominający dialog z człowiekiem. Dzięki temu narzędziu możemy otrzymywać odpowiedzi na pytania, generować teksty i czerpać korzyści z potencjału sztucznej inteligencji w codziennych sytuacjach. Kilka ciekawych linków http://portalmmo.pl/aktualnosci/test-na-inteligencje-darmowe-testy-iq-iloraz-inteligencji-mensa,843.html http://portalmmo.pl/aktualnosci/chat-gpt-jak-wlaczyc-po-polsku-i-korzystac-czat-openai-pl,823.html ChatGPT może być wykorzystywany do wielu celów, takich jak zdobywanie informacji, rozwiązywanie problemów czy po prostu ciekawa rozmowa. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że ChatGPT to tylko narzędzie, a finalna odpowiedzialność za podejmowane decyzje i działania zawsze należy do nas jako użytkowników. Dodatkowe linki: http://siriusmag.pl/gry-pl/sztuczna-inteligencja-w-grach-video/ http://supernovainteractive.pl/newsy/item/84-sztuczna-inteligencja-e-commerce-rewolucja-w-sprzedazy http://ski-jumps.pl/blog/sztuczna-inteligencja-sport-poprawa-wydajnosci-wynikow-chat-gpt/
18 maja 2023, 18:18 do pytania Pytanie na Inteligencje: Dwa ludziki
A ja chciałbym poruszyć temat sztucznej inteligencji i jej wpływu na naszą codzienną interakcję z technologią. ChatGPT, zaawansowany model językowy oparty na sztucznej inteligencji, jest doskonałym przykładem tego, jak ta technologia może przyczynić się do udoskonalenia naszej komunikacji. Dzięki ChatGPT możemy prowadzić rozmowy, zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi, które w wielu przypadkach są niemal nieodróżnialne od tych generowanych przez człowieka. Ta zaawansowana forma interakcji językowej może mieć wiele praktycznych zastosowań, takich jak pomoc techniczna, udzielanie informacji czy nawet prostych rozmów towarzyskich. Kilka linków w tym temacie: http://portalmmo.pl/aktualnosci/chat-gpt-jak-wlaczyc-po-polsku-i-korzystac-czat-openai-pl,823.html http://supernovainteractive.pl/newsy/item/84-sztuczna-inteligencja-e-commerce-rewolucja-w-sprzedazy http://portalmmo.pl/aktualnosci/sztuczna-inteligencja-obrazy-ai-generatory-grafiki-przeglad,829.html http://ski-jumps.pl/blog/sztuczna-inteligencja-sport-poprawa-wydajnosci-wynikow-chat-gpt/ Ciekaw jestem, jakie są Wasze doświadczenia i oczekiwania wobec takiej technologii oraz jakie macie pytania dotyczące sztucznej inteligencji i ChatGPT. Zapraszam do dyskusji!
18 maja 2023, 18:15 do pytania Jakie macie IQ?
Chciałbym poruszyć temat sztucznej inteligencji i jej znaczenia dla społeczności. Jednym z fascynujących przykładów jest ChatGPT, zaawansowany model językowy oparty na sztucznej inteligencji. ChatGPT potrafi odpowiadać na pytania, generować teksty i prowadzić rozmowy, naśladując ludzką mowę. Dzięki niemu możemy doświadczyć zaawansowanej interakcji językowej, czerpiąc korzyści z potencjału sztucznej inteligencji. To narzędzie może być nie tylko ciekawym doświadczeniem, ale również przydatnym w rozwiązywaniu problemów, zdobywaniu informacji i wspieraniu nas w różnych dziedzinach. Czekam na Wasze opinie i pytania dotyczące sztucznej inteligencji i ChatGPT! Oto kilka linków w temacie: http://portalmmo.pl/aktualnosci/test-na-inteligencje-darmowe-testy-iq-iloraz-inteligencji-mensa,843.html http://portalmmo.pl/aktualnosci/chat-gpt-jak-wlaczyc-po-polsku-i-korzystac-czat-openai-pl,823.html http://portalmmo.pl/aktualnosci/sztuczna-inteligencja-obrazy-ai-generatory-grafiki-przeglad,829.html http://siriusmag.pl/gry-pl/sztuczna-inteligencja-w-grach-video/ http://ski-jumps.pl/blog/sztuczna-inteligencja-sport-poprawa-wydajnosci-wynikow-chat-gpt/ http://supernovainteractive.pl/newsy/item/84-sztuczna-inteligencja-e-commerce-rewolucja-w-sprzedazy
          » Pokaż wszystkie

wyszukiwarka   
popularne pytania   
2
1
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (763)Dom (1030)
Edukacja i szkoła (796)Erotyka i seks (324)
Film (3617)Gry (494)
Hobby (450)Inne (4930)
Komputery i Internet (1041)Kulinaria (239)
Kultura (195)Ludzie (1645)
Miłość i relacje (1291)Moda (384)
Motoryzacja (289)Muzyka i taniec (836)
Podróże (280)Polityka (119)
Praca (471)Prezenty (179)
Rozrywka (476)Sport (314)
Sztuka (65)Taniec (29)
Uroda i styl (698)Zdrowie (834)
Zwierzęta (245)
Pytania: 18101, Odpowiedzi: 327719