Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

12
DyktatorPolski
Jaki system popieracie?
Pytanie zadał(a) DyktatorPolski, 25 czerwca 2013, 13:07
Głosując podajcie + i - danego systemu.

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Głosuj
Odpowiedzi (12)

Odpowiedział(a): roy3000, 25 czerwca 2013, 13:58 [#odpowiedz]
0
roy3000
W. Churchill mawiał "Demokracja nie jest ustrojem idealnym, ale jest najlepszy, jaki dotychczas istnieje” a totalitaryzm to śmiech na sali, wyniszczenie kraju dla korzyści ludzi z małymi penisami.

Odpowiedział(a): DyktatorPolski, 25 czerwca 2013, 16:40 [#odpowiedz]
0
DyktatorPolski
Winston Churchill o demokracji powiedział tak „demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu’’.
Ja osobiście popieram Totalitaryzm ponieważ tam jest władza 1 osoby, a nie tak jak w demokracji gdzie lud głosuje a lud jest głupi. Dając w tych czasach ludziom wolność niszczymy społeczeństwo, połowa młodzieży już dziś wygląda jak jakieś cio*y przepraszam za stwierdzenie ale taka jest prawda tak samo można powiedzieć o dziewczynach które nie mają żadnych porządnych wartości. W tych czasach nad każdym trzeba mieć bata żeby z niego coś wyrosło. Jest więcej argumentów ale poczekam na inne wypowiedzi.

Odpowiedział(a): muminek1177, 25 czerwca 2013, 21:34
-1
muminek1177
Lud nie jest głupi, tylko Polakami kieruje chciwość i zachłanność i każdy który dostanie się do rządu zapomina po co tam się znalazł a system nie jest aż taki ważny, roy co ty tam wypisujesz pod ,, " to bezstresowe wychowanie sprawia że rosną takie cwaniaczki, wpier,dol raz w tygodniu i będzie porządek, to czy rządzi Tusk, Kaczyński czy Komorowski nie ma żadnego znaczenia, żadnego, oni niczym się nie różnią każdy z nich myśli tylko o tym jakby tu kupić nową willę czy lepsze auto, Polsce potrzebna jest partia która zdobędzie większość i bedzie stworzona po to by służyć ludziom z tym że brakuje ludzi którzy stworzyli by tą partię, dzisiejsza młodzież to takie ci.py w szczególności ta wykształcona, zamiast próbować coś zmienić to powtarzają powiedzenia typu ,, Polska to dno, skończę szkołę i wypie.... za granicę" Ci.py na całej linii

Odpowiedział(a): roy3000, 25 czerwca 2013, 20:01 [#odpowiedz]
1
roy3000
Patrz co robi totalitaryzm w Korei Północnej. Ludzie fakt nie głosują, mają jednego wodza ale co to jest za życie, kiedy władza ma dylemat czy pić dziś Cristala czy Niebieskiego Jasia Wędrowniczka a lud w tym czasie dostaje kostkę ryżu na tydzień za całodniową ciężką pracę. W miastach nie lepiej, w tv tylko komunistyczne programy a internet ocenzurowany, idealnie by robić pranie z mózgu.
To że dziś kolesie wyglądają jak cioty to wina tego że w kraju jest... pokój. Jak nie ma wojny to nie ma zapotrzebowania na mężczyzn, "bicie dzieci robi z nich bachory, to strach sprawia że stają się mężczyznami". Po prostu jak wyślesz takiego 18-20 latka w sam środek wietnamskiej dżungli lub w samo serce Ar-Ramadi lub Al-Falludża to będzie błagał aby wrócić do domu, nie ważne jak, nawet i w worku na trupy byle tylko wrócić. Takimi wynikami może pochwalić się jedynie Amerykanie, bo oni mają w każdej dekadzie wojnę.
Każdy mówi "to wina władzy, zmieńmy ją" lecz jak przychodzi czas wyboru jesteśmy w kropce, bo tak: SLD było dziękujemy, PiS jak i PO też, może RP? wykrzykujmy legalna marihuana (jakiś nie zauważyłem że jest nie legalna, łatwiej ją dostać o 00:00 niż paluszki AAA) a pod przykryciem pociskajmy gejowskie i absurdalne reformy.
Więc co należy zrobić? a no i tu wchodzi przywilej demokracji, można stworzyć własną partię ale komu się chcę? lepiej siedzieć w domu i gadać że kur.wa to, kur.wa tamto, życie kur.ewkie i jeb.ać psy.
To jaka dziś jest Polska to nie wina demokracji ale władzy a jako demokraci możemy ją zmienić, chyba że chcecie totalitaryzm i niech Tusk rządzi do śmierci...

Odpowiedział(a): Bielasso, 25 czerwca 2013, 22:22 [#odpowiedz]
0
Bielasso
Wystarczy porórnać kraje demokratyczne z totalitarnymi i odpowiedź sama się nasuwa.

Odpowiedział(a): devlieger, 25 czerwca 2013, 22:46 [#odpowiedz]
0
devlieger
Kilka słów nt demokracji.
"Ci ,którzy decydują nie są wybierani, a Ci ,którzy są wybierani nie mają nic do decydowania"
"Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest 15-minutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą"
"Demokracja to rządy hien nad osłami"
"Demokracja to system w którym dwa wilki i owca głosują co zjeść na kolację"

@roy300, wspomniałeś o Korei w kontekście prania mózgu. Pranie mózgu to jest podstawa demokracji, trzeba sobie uformować owieczki.
Oglądajcie dalej TV, słuchajcie "naukofcuf", "autorytetuf", płaćcie podatki, chodźcie do kościoła, meczetu, gdzie tam chcecie. Podporządkowujcie się systemowi, w końcu jesteście "wolni". Obyście tylko nie odważyli się sami pomyśleć, bo skutki mogą być tragiczne.

BTW, po co wam system? władza? Naprawdę uważacie, że ktoś wie lepiej od was co jest dla was dobre? Nie jesteście sobie nawet w stanie wyobrazić jakim rajem mogłaby być Ziemia gdyby nie materialistyczne zapędy tych, którzy rządzą NAPRAWDĘ. Nie mówię o marionetkach, które wam podstawiają w rządach. Nikt mądry się do władzy nie pcha, bo albo się sprzedaje szarym eminencjom albo "popełnia samobójstwo".
Więc pieprzenie, żeby zrobić taką a nie inną partię można schować między wiersze. Demokracja to iluzja wyboru dla idiotów...
Wszyscy są szczęśliwi, w końcu jesteście "wolni", to skąd się biorą wasze narzekania?

Odpowiedział(a): roy3000, 25 czerwca 2013, 23:08
0
roy3000
Ale jakie pranie mózgu? Podobno w Polsce sami ateiści a brudasów na szczęście tylu nie ma, ba góra dwa meczety, płacić podatki? przecież to kraj złodziejów i cwaniaków, naukowcy? wyjdź na ulice i spytaj się ludzi by chociaż pięciu wymienili heh

Mówicie o praniu mózgu w demokracji? pokażcie mi taki obrazek w demokratycznym państwie

https://www.youtube.com/watch?v=JZF06uvP8T8

Jak my są owieczkami to tam jest ładne bydło.


Zaproponujcie coś lepszego i zapewnijcie mnie że żadna szmata nie położy łapy na hajs jak dojdzie do władzy. Dziękuje.

Odpowiedział(a): Bielasso, 25 czerwca 2013, 23:11 [#odpowiedz]
0
Bielasso
Bardzo mądre słowa i konkretna odpowiedz.
Fakt, że jesteśmy sterowani każdego dnia i ciągle nam się wciska kit a przeważająca część społeczeństwa nawet sobie z tego nie zdaje sprawy. Niemniej jednak w krajach demokratycznych są zachowane pozory normalności i jednak się żyje lepiej niż w krajach totalitarnych gdzie na żywca się wszystko wciska. Odnośnie systemu to jednak jest potrzebny jakiś system chociażby po to żeby chronić ludzi przed ludźmi Życie bez systemu było by piękne ale jest całkowicie nierealne. Taki prosty przykład: budujesz sobie dom sadzisz owoce, warzywa i chcesz sobie żyć spokojnie a tu nagle ktoś zaczyna zajmować zrywać "twoje" uprawy. No i na dobrą sprawę ma prawo bo nie masz aktu własności ziemi etc. Nie ma policji nie ma sądów... Przełożyło by się to na władzę silniejszego.

Odpowiedział(a): Bielasso, 25 czerwca 2013, 23:14 [#odpowiedz]
0
Bielasso
A najlepszy przykład życia bez systemu to te zacofane państewka i wioski w Afryce gdzie jest ustrój kałasznikowa.

Odpowiedział(a): devlieger, 25 czerwca 2013, 23:45 [#odpowiedz]
0
devlieger
System, by chronić ludzi przed ludźmi, których system zepsuł. Klina klinem, ale to nic dobrego nie przyniesie. Zgadzam się, że totalitaryzm również jest chory, tyle, że on zabija jednostki. To co dzieje się u nas i prawie na całym świecie dąży do zabicia nie jednostki a ogółu. Pod przykrywką demokracji dąży się do wprowadzenia państwa globalnego, państwa totalnego, a wtedy nie będzie już gdzie uciekać. Z Korei mimo wszystko jeszcze się da. Co do dzikich plemion, wiele plemion, nie tylko w Afryce, żyje jeszcze w zgodzie z naturą, w zgodzie z naturą człowieka. Żyją spokojnym własnym życiem, są zdrowi, szczęśliwi, dla nas to abstrakcja, a oni nigdy w życiu nie chcieliby żyć w "cywilizowanym świecie".

Odpowiedział(a): roy3000, 26 czerwca 2013, 09:33 [#odpowiedz]
0
roy3000
Proste tam gdzie człowiek zna wartość pieniądza to nic dobrego z tego nie wychodzi, plemiona afrykańskie są samowystarczalne i nie potrzebują kasy.

To samo jak z kompami, ludzie narzekają na system Windows, Mac OS jak i na Linuxa. Prawda jest taka że jak by nie znali internetu, gier i całego tego chłamu to dalej by klikali w MS-DOS i bawili by się równie dobrze.

Odpowiedział(a): Mniszek, 12 lipca 2013, 17:44 [#odpowiedz]
0
Mniszek
Bardzo ważne, życiowo! ważne pytanie, zadałeś tutaj młody człowieku, nacjonalisto patriocie. Z poważaniem te słowa do Ciebie.
Ja jestem dojrzałą już osobą. Jestem tutaj aby wam młodym pomóc, abyście nie musieli błądzić jak ja w moim życiu (po co iść do celu długą, okrężną i morderczą drogą, skoro znana jest od wielu już lat ta najlepsza?)
Demokracja czy totalitaryzm.
Ano, ani jedno, ani drugie. Tylko to 3 (trzecie)

Dlatego na początek, DyktatorzePolski, zacznijmy od tego.
Daję Ci link do filmiku w języku angielskim. Obejrzyj go.
http://www.youtube.com/watch?v=_x8efUnke38

a jeśli nie znasz języka angielskiego, to oglądnij to:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded& v=HqnTSne31lY

To tylko parę/parenaście minut. Nie zlekceważ sobie tej mojej tu odpowiedzi, bo ""Ja tworzę światłość i stwarzam ciemność, Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście"" (Izaj 45/7)
W razie potrzeby, pozostaje do dyspozycji

Odpowiedział(a): azajac87, 30 stycznia 2015, 13:41 [#odpowiedz]
0
azajac87
Żyjemy w demokracji i nie jest źle czyż nie?

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
6
9

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (756)Dom (1021)
Edukacja i szkoła (794)Erotyka i seks (324)
Film (3617)Gry (494)
Hobby (447)Inne (4929)
Komputery i Internet (1040)Kulinaria (238)
Kultura (195)Ludzie (1645)
Miłość i relacje (1291)Moda (375)
Motoryzacja (287)Muzyka i taniec (836)
Podróże (277)Polityka (118)
Praca (440)Prezenty (178)
Rozrywka (476)Sport (312)
Sztuka (65)Taniec (29)
Uroda i styl (696)Zdrowie (831)
Zwierzęta (245)
Pytania: 18023, Odpowiedzi: 327600