Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

22
aga006
czy widzieliści jakieś smieszne sytuacje, np w autobusie, na ulicy, albo usłyszeliście coś śmiesznego przez przypadek np od przechodniów? xD
Pytanie zadał(a) aga006, 10 stycznia 2010, 11:40
no, rozumiecie, takie sytuacje bez waszego czynnego udziału, bez waszego wpływu, po prostu przechodzicie i przypadkowo możecie zauważyć coś śmiesznego co się dzieje wokoło obcym ludziom. podam przykład z własnej obserwacji: 1) kiedy w te wakacje byłam nad morzem, szłam akurat na plażę i chciałam minąć dwóch kolesi i babkę, która trzymała jednego za rękę (szli w takiej kolejności: babka->jej chłopak->jakiś trzeci). w pewnym momencie chłopak puszcza rękę dziewczyny, odwraca się gwałtownie i odskakuje jak poparzony i krzyczy do tego trzeciego kolesia: "k*rwa, zostaw moją d*pę w końcu!" xD

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Odpowiedzi (22)

Odpowiedział(a): comandante, 10 stycznia 2010, 12:57 [#odpowiedz]
0
comandante
owszem nawet niedawno bo 2 dni temu hehe
na PKS przyszedł starszy człowiek (niemiec) z opuszcznymi spodniami. Podszedł do swoich znajomych a te we dwie zaczęły mu podciągać spodnie hehe wszyscy na PKS w śmiech

Odpowiedział(a): alfik, 10 stycznia 2010, 13:07 [#odpowiedz]
0
alfik
Wpiszcie sobie na youtube babcia z brzezinki, babcia brzezinka lub coś podobnego często przesiaduję w autobusach i zawsze jest z niej śmiech czasami ludzi wyzywa przeklina albo nie wiadomo co robi
http://www.youtube.com/results?search_query=babci a+z+brzezinki&search_type=&aq=f
wybierajcie

Odpowiedział(a): Puszek1245, 10 stycznia 2010, 13:25 [#odpowiedz]
0
Puszek1245
1. Idę przez Kolno(haha, tak wiem proszku, że wiesz gdzie Kolno) i idzie jakaś dziewczyna i rozmawia przez telefon niby... Przytakuje, mówi tak kochanie itd. itp. aż tu nagle jej tel zadzwonił, a ona się na mnie spojrzała i puściła buraka^^
2. Rozmawia babka przez telefon i do kogoś: Co Ty pogięta jesteś
3. Jadę autobusem do szkoły, a tu ktoś: Prut
4. Idę przez takie małe miasteczko z paroma osobami i akurat ktoś budował dom. Jeden facet był na dachu, a drugi zaraz przyszedł i był na dole i ten z dołu krzyczy: Czesiek! - Co -Chodź na dół! -Po co -Poco to się nogi, czasem pod pachami! Chodź kur.wa bo Ci piwo ścipie, e... ściepleje!
Jest jeszcze parę sytuacji, ale nie mogę sobie ich dokładnie przypomnieć

Odpowiedział(a): Czarnaaa, 10 stycznia 2010, 13:33 [#odpowiedz]
0
Czarnaaa
Poczytajcie bash.org.pl lub kretyn.com

Odpowiedział(a): killme, 10 stycznia 2010, 13:48 [#odpowiedz]
1
killme
ja widziałem [ale to było latem] w zatłoczonym autobusie stała blondyneczka w mini oczywiście xD i jakiś facet za nią stał i ją chyba po tyłki smyrał bo po 5 minutach odkąd wsiadła ten koleś za nią dostał liścia xD miałem wtedy napad śmiechu xD

Odpowiedział(a): fable, 10 stycznia 2010, 14:38 [#odpowiedz]
0
fable
wchodzi chłopak do autobusu i mówi "nie mam miesięcznego", po czym wybuchnął złowrogim śmiechem tak głośno, że cały autobus się śmiał

Odpowiedział(a): bambus, 10 stycznia 2010, 14:44 [#odpowiedz]
0
bambus
czesto sie to zdarza.
ale ja mam krotka pamiec..

Odpowiedział(a): edyta18, 10 stycznia 2010, 15:04 [#odpowiedz]
0
edyta18
Też nieraz mi się coś takiego zdarza, ale podobnie jak Bambus, teraz sobie nie przypomnę.

Odpowiedział(a): gentelmanpaul, 10 stycznia 2010, 15:09 [#odpowiedz]
0
gentelmanpaul
sam wymyslalem. np wsiadamy z kumplem do zatloczonego autobusu czy tramwayu. text uzgodniony wczesniej. ja sie troche rozpinam i zaczynam drapac przy czym jecze: alez mnie swedzi to dranstwo ! kumpel pyta. co za dranstwo. ja odpowiadam, ze mam wszy okropne, a zwlaszcza te lonowe gryza jak diabli. kumpel pyta to gdzie ty jedziesz do lekarza? nie mowie. musze zrobic test na aids bo cos cienki jestem. w przeciagu 30 sekund autobus wokolo nas jest pusty.
albo spieszy ktos na autobus i biegnie szybko zanim odjedzie to ja krzycze, lapcie zlodzieja.... ludzie.... moje pieniadze ukradl, lapcie zlodzieja, reakcji ludzi sie chyba domyslacie.
mam jeszcze tysiace pomyslow.

Odpowiedział(a): edisooonik, 10 stycznia 2010, 23:21
0
edisooonik
oj no to zdradź

Odpowiedział(a): Ona77777, 15 stycznia 2012, 20:23
0
Ona77777
Szacun za dystans do siebie

Ale trochę zbyt głupie to co wymyślasz z tym złodziejem.
Chociaż zawsze można pożartować i powygłupiać się, byle by komuś nie zaszkodzić

Odpowiedział(a): klaudag, 10 stycznia 2010, 16:18 [#odpowiedz]
0
klaudag
dożo było takich sytuacji, ale jedyne co pamiętam, to jak jakiś facet szedł czytając gazetę i wpadł na słup

Odpowiedział(a): edisooonik, 10 stycznia 2010, 23:17
0
edisooonik
ja tak mam często
albo idziemy z koleżankami, a tam z boku jakaś scenka i idę tak i łup w drzewo o.O

Odpowiedział(a): czyczek, 10 stycznia 2010, 16:33 [#odpowiedz]
0
czyczek
Ja widziałam faceta, co robił ósemki jak stały słupki i tak sobie szedł
Albo jest u nas taka babka w mieście, że jak widzi, że ktoś idzie z naprzeczicwka albo wyprzedza, to musi zawsze iść lewą stroną na 2metry od Ciebie, a potem dalej idzie

Odpowiedział(a): aga006, 10 stycznia 2010, 17:03 [#odpowiedz]
0
aga006
u mnie w mieście jest babka pod pseudonimem artystycznym Marta z PKSu, z której zawsze jest polewka. w ogóle sytuacja dziwna: ona ma dość zamożnego męża, córkę, ale wyprowadziła się z domu i jest bezdomna od kilku dobrych lat. tyle osób chciało jej pomóc, wiecie - kościoły, caritas, nawet zwykli ludzie. ale ona odmawiała pomocy za każdym razem i wyklinała że jej nie jest potrzebna. w każdym razie jest dziwna, gruba, nosi psy i koty za pazuchą, ubiera się w co popadnie (a raczej w co znajdzie), niczym się nie przejmuje, robi co chce, gdzie chce (dosłownie!) i ma swój świat.
http://www.youtube.com/watch?v=gLfpIcH69Lw
nie znalazłam nic ciekawszego, chociaż kiedyś było lepsze

hehe

Odpowiedział(a): Nostie, 10 stycznia 2010, 17:47 [#odpowiedz]
-2
Nostie
ostatnio stoje sobie na pks z ciocia i czekamy na bana patrzymy a tu idzie jakaś baba i zaczyna sie dzrzec.i miała tak co chwila ... buchnełysmy smiechem i stwierdziłysmy że babcia miała orgazm

Odpowiedział(a): Ona77777, 15 stycznia 2012, 20:13
0
Ona77777
być może po prostu chora była

Odpowiedział(a): smile4vere, 10 stycznia 2010, 20:32 [#odpowiedz]
0
smile4vere
Kiedyś w szkole dwie dziewczyny gadają - Z czym masz kanapkę ? - Z chlebem.
I dalej nie pamiętam , ale dużoo tego było

Odpowiedział(a): edisooonik, 11 stycznia 2010, 21:52 [#odpowiedz]
0
edisooonik
Dzisiaj w autobusie jakieś dziewczyny za mną wymieniają czego nie lubią jeść. Nagle jedna mówi:
"-co to jest
-twój palec"
jakoś się opanowałam

Odpowiedział(a): Ona77777, 15 stycznia 2012, 20:20
0
Ona77777
nie kapuję tego

Odpowiedział(a): niuniaSko, 13 stycznia 2010, 10:52 [#odpowiedz]
0
niuniaSko
kiedys jak jezdzilam do szkoly taki koles idac na autobus wlazl w kupe. kapnal sie w autobusie dopiero i wysiadl na najblizszym przystanku, wytarl o trawe i wsiadl z powrotem.

Odpowiedział(a): Ona77777, 15 stycznia 2012, 20:04 [#odpowiedz]
0
Ona77777
Spotyka się dwóch kolesi, jeden nich jest chory i mówi:
- Idę do lekarza, bo przeziębiony jestem, a te domowe sposoby jak picie herbaty z cukrem nie pomagają.

Odpowiedział(a): Ona77777, 15 stycznia 2012, 20:09 [#odpowiedz]
0
Ona77777
Jest taki kawał, ale ja znam też taką sytuację z realu - z gimn.
Kolega mówi, że w tym roku Sylwester przypada w piątek. Na co koleżanka bez namysłu i jakby z przerażeniem: - yyy żeby, tylko nie 13.
My w brech, ona dopiero po czasie skapnęła się jaką głupotę palnęła, złapała buraka i się wkurzyła na nas, że się śmieliśmy z niej. (ale co poradzę czasami nie da rady opanować śmiechu)

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
11
26
10
0
19
30
21
7
35
12
10
19
7
28
19

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (545)Dom (811)
Edukacja i szkoła (776)Erotyka i seks (312)
Film (3600)Gry (462)
Hobby (393)Inne (4458)
Komputery i Internet (954)Kulinaria (226)
Kultura (191)Ludzie (1635)
Miłość i relacje (1272)Moda (322)
Motoryzacja (239)Muzyka i taniec (828)
Podróże (247)Polityka (108)
Praca (380)Prezenty (174)
Rozrywka (453)Sport (291)
Sztuka (63)Taniec (28)
Uroda i styl (657)Zdrowie (745)
Zwierzęta (233)
Pytania: 16470, Odpowiedzi: 320092